סבון פילינג

סבון פילינג מכיל גרגרים המסירים בעדינות תאי עור מתים ומכילים שמנים המזינים את העור, כך מתקבל סבון המסיע להתחדשות העור. "סבון כורכום" מעניק פילינג עדין המתאים לפנים, "סבון בריאות" עשיר מאוד בשיבולת שועל המרגיעה את העור. "סבון מלח אטלנטי" ו"סבון קצח" מתאימים לגוף שכן הפילינג גס יותר.
לעור עדין מומלץ להשתמש ב"סבון חלב עזים" או "סבון חלב נאקות", המבצעים פילינג עדין ללא שפשוף העור, על ידי החומצה הלקטית שהם מכילים באופן טבעי.

סבון פילינג גס המיועד לגוף, מוריד את התאים המתים שמצטברים על העור ומעניק רעננות ולחות מיוחדת לעור. הסבון מכיל זרעי קצח טחונים דק על מנת לא לשרוט את העור בגסות ובנוסף הסבון מכיל שמן קצח טהור (בכבישה קרה). לשמן סגולות רבות: מטפל נהדר בעור יבש וסדוק, רגישות בעור ודלקות עוריות.

סבון מלחי, המכיל מלח ים אטלנטי שאינו מעובד. שילוב השמנים   הצמחיים יחד עם השמנים האתריים מעניק רעננות מיוחדת לעור ומחטא אותו.

 לסבון מלחי זה יש את היכולות לטפל, דרך תכונות המלח, במגוון תופעות כגון: אקנה, אקזמה פצעי זיעה, ופצעי שומן, מעולה לעור שומני, הורדת תאים מתים מהעור (פילינג עדין), דלקות וזיהומים בעור.

סבון בריאות הינו סבון מפנק ומזין בו זמנית. שמן חוחובה ודבש מעניקים לחות ואיזון החשובים מאוד לעור. לדבש סגולות רבות ביניהן הזנת העור, טיפול בעור רגיש ומגורה, עוזר בהחלמת העור ומעניק ברק לעור.  חוחובה היא בעצם שעווה נוזלית אשר מצוינת באיזון שמנוניות ויובש בעור ( זהו הייחוד של שעוות החוחובה). בסבון ישנם זרעי חוחובה אשר יוצרים פילינג נעים.

סבון פילינג זה נהדר לשפשוף העור בצורה עדינה ולכן מעולה בייחוד לעור הפנים. מוריד את התאים המתים שמצטברים, בצורה עדינה ובנוסף מטפל בעור. הסבון מכיל זרעי כורכום המעניקים לסבון את צבעו הייחודי. אל דאגה, הסבון אינו צובע כלל את הגוף או משאיר ריח של כורכום, אך הוא מעניק דברים נפלאים אחרים. יתרונותיו של הכורכום לעור: אנטי בקטריאלי, מנקה ומחטא, מטפל בגרד בעור, עוזר בהחלמה של העור מפצעים וחתכים. מעניק תחושה של רעננות.